XML ЕКСПОРТ ПРОГНОЗУ ПОГОДИ

погода киев

Що це і навіщо воно потрібно?

Якщо ви власник сайту чи порталу - тепер ви можете швидко облаштувати свій сайт цілковито незалежним прогнозом погоди не тільки для одного міста, а на цілу вибірку міст або навіть країн, створити цілий розділ про погоду на вашому сайті.

Часто, надаючи експорт прогнозу погоди, данні скорочують, зменшують кількість днів і пропонують обовязково розмістити посилання для перегляду детального прогнозу.

Ми вирішили не скорочуваи наш прогноз і пропонуємо вам експорт ВСІХ данних які є у нашій системі і на нашому сайті (включно з WPI™). Переваги нашого експорту:
+ БЕЗКОШТОВНИЙ повный XML експорт всего прогнозу (всі міста та країни, 20 точок прогнозування, радар погоди, WPI™)
+ окремий экспорт списку міст (для швидкої інсталяції)
+ UA-IX для українських користувачів

Для українських користувачів - наш сервер підєднано до UA-IX (точки обміну українським трафіком), що забеспечує швидке та якісне з’єднання з джерелом данних. Ми першими пропонуємо безкоштовний XML експорт прогнозу погоди в UA-IX.

*якщо ви власник сайту і бажаєте встановити в себе XML погоду, але ви не веб-майстер, передайте будь-ласка посилання на цю сторынку адмінітсратору вашого сайту. Встановлення прогнозу погоди у форматі XML вимагає базових знань PHP, ASP або JSP.

Які умови та обмеження?

Мы не выдвигаем никаких специальных условий по использованию данного экспорта прогноза погоды в формате XML. Вы можете использовать его в том виде в котором он есть без любых ограничений. Когда вам нужна информация, ее хочется получить быстро и бесплатно. Поэтому мы решили предоставить вам такую возможность и сделать экспорт полным и абсолютно бесплатным.

Також використання XML експорту прогнозу погоди можливо лише з НЕКОМЕРЦІЙНИМИ цілями. Тобто, даний прогноз, як і його XML експорт, не може виступати об’єктом або предметом комерційних договорів, ми зберігаємо за собою авторські права на дизайн та на сам прогноз погоди, тому-що він є результатом роботи нашого погодного процессора. Докладніше проце читайте в угоді з користувачем

Чим ви можете допомогти нам?

Наш проект некомерційний і ціклом підтримується силами засновників. Ми будемо вдячні за будь-якій підтримці з вашого боку!

Ми будемо вельми вдячні, якщо ви розмістите в себе на сайті, на сторінках, де ви встановите прогноз погоди, кнопку , встановивши на ній посилання на сторінку з прогнозом погоди для відповідного міста. Так ви ідентифікуєте джерело данних, допоможете іншим користувачам скористатися безкоштовним XML експортом прогнозу погоди та допоможете нашому проекту, підвищивши його цитованість та популярність в Інтернеті.

Оберіть одне з 3-х кольорових рішеня кнопки, що найбільш пасує до дизайну вашого сайту.

1 weather xml 2 weather xml 3 weather xml

Клацніть текст та натисніть Ctrl+C

Клацніть текст та натисніть Ctrl+C

Клацніть текст та натисніть Ctrl+C

* у полі ALT тега <IMG> пропишіть, будь-ласка, назву міста динамічно, для того щоб назва міста у полі ALT збігалася з назвою прогнозу. Посилання на прогноз погоди на нашому сайті генерується в експорті. З цим можна докладно ознайомитися в Інсталяційній інструкції.


Три простих кроки, щоб початы

1. Закачати Інсталяційний пакет з інструкціями та розшивруванням тегів

Погода XML експорт
Оновлено: 19.01.2012 (Исправлены ошибки в классе weatherClient)
Размер: 919 KB


2. Вкажіть інформацію про себе (не обов’язково)

РЕКОМЕНДУЄМО Мы наполеглево рекомендуэмо вам заповнити цей пункт, це дозволить завчасно інформувати вас про зміни або профілактичні роботи і допоможе уникнути можливих проблем в роботі експорту прогнозу погоди на вашому сайті. Тако ж ви першим дізнаєтеся про оновлення.

Ім’я (псевдонім)
Контактний e-mail
URL вашого сайту

3. Натиснути кнопку під цим написом і відправити інформацію про себе :)

 

close
close